Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ galvanized welded wire mesh ] αγώνας 83 προϊόντα.
4x4 γαλβανισμένο πλέγμα χάλυβα υλικού πλέγμα καλωδίων υφασμάτων HDG υφαμένο ανοξείδωτο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | το εσωτερικό με το έγγραφο απόδειξης νερού, εξωτερικό με το PVC συρρικνώνεται |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Κατ' ευθείαν να συσκευάσει κομμένο γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου που δεσμεύει 0.2mm
| Μέγεθος: | 0.2mm |
|---|---|
| Θέση αρχικού: | Κίνα |
| Υλικό: | χάλυβας χαμηλού άνθρακα Q195 |
πλέγμα καλωδίων 100*120mm διπλό στριμμένο εξαγωνικό 2x1x0.5M διατηρώντας τοίχος κιβωτίων Gabion
| Υλικό: | η βαριά γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο, γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Όνομα προϊόντων: | Καλάθι Gabion, πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών, κιβώτιο Gabion, πλέγμα καλωδίων Hexagona |
3.5mm ενωμένο στενά πέτρινο δίκτυο κλουβιών, ηλεκτρικό πλέγμα 50x50mm μετάλλων συγκόλλησης
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 50x50mm 50x75mm50x100mm75x75mm 75x100mm100x100mm |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.43.5mm |
Το ευρο- ενωμένο στενά προστατευτικό κιγκλίδωμα κάμψεων τριγώνων φρακτών άξονα Dirickk αντι αναρριχείται στην περίφραξη πλέγματος καλωδίων
| Υλικό: | Q 235 χαμηλό τραβηγμένο στο κρύο χαλύβδινο σύρμα άνθρακα, τραβηγμένο στο κρύο χαλύβδινο σύρμα χαμηλο |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 4.06.0mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | 50mm x180mm, 60mmx200mm |
BWG14 γαλβανισμένο ψευδάργυρος καλώδιο κλουβιών ανοξείδωτου χαλύβδινων συρμάτων Q195 για την ύφανση του πλέγματος Gabion
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Μέγεθος: | BWG8-BWG14 |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου: | 100g/m2-500/m2 |
φράκτης πλέγματος καλωδίων 60x60mm Ολλανδία, ντυμένο πλέγμα καλωδίων 14 μετρητών PVC 3.0mm
| Υλικό: | Q235 χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1,0-3,0 χλστ |
| Πλάτος: | 0.52.5m |
Χτίζοντας ενωμένες στενά PVC χαλύβδινων συρμάτων επιτροπές καλωδίων πλέγματος/2.0mm βαρέων καθηκόντων ενωμένες στενά
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ακόμη και επιφάνεια, σταθερή δομή |
| Εφαρμογή: | Ενίσχυση πλακών πατωμάτων, πάτωμα που θερμαίνουν κ.λπ. |
Η εθνική οδός επέκτεινε το αντιθαμβωτικό επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων αργιλίου πλέγματος καλωδίων 40x80mm
| Υλικό: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, πιάτο ανοξείδωτου και άλλο μεταλλικό πιάτο. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Εμβύθιση PVC (που ντύνουν, ψεκασμένος, ντυμένος), καυτός γαλβανισμός εμβύθισης, ηλεκτρικός γαλβανισμ |
| Ιδιαίτερα: | 0,8, 0,9, 1m |
Q235 το PVC έντυσε τις βαρέων καθηκόντων επιτροπές 60x60mm φρακτών κήπων ρόλων πλέγματος καλωδίων
| Υλικό: | Q235 χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1,0-3,0 χλστ |
| Πλάτος: | 0.52.5m |

