Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel welded wire mesh ] αγώνας 43 προϊόντα.
το πράσινο PVC 60*80mm έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων για την κατασκευή μη που οξυδώνει
| Όνομα: | Γαλβανισμένη ασφάλεια κατασκευής ανοξείδωτου σιδήρου τετραγωνική |
|---|---|
| Μορφή τρυπών: | τετράγωνο |
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, γαλβανισμένο καλώδιο, καλώδιο ανοξείδωτου, καλώδιο κραμάτων αργίλιο |
2x1 το ψεκασμένο PVC έντυσε την ενωμένη στενά όξινη και αλκαλική ανθεκτική κατασκευή πλέγματος καλωδίων
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα ποιοτικού χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Aperature: | 1/2 ' x1/2», 1/4 ' x1/4», 4/3 ' x3/4», 1 ' x1», 2 " *1», 2 " *2», 3 " *2», 4 " *2», 4 " *3», 4 " *4» |
| Μήκος: | 1050m |
1X1 το PVC ίντσας που ντύθηκε ένωσε στενά το πλέγμα καλωδίων αντι αναρριχείται στο φράκτη ασφαλείας 3 πόδια πλάτους
| Διαδικασία: | το PVC που ντύθηκε μετά από ενωμένος στενά, γαλβανισμένος μετά από ενωμένος στενά, ένωσε στενά πριν |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1/4 ' x1/4», 1/2 ' x1/2», 3/4 ' x3/4», 1 ' x1» |
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου, PVC που ντύνεται μετά από ενωμένος στ |
3.5mm ντυμένο ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων, 7ft γαλβανισμένος ρόλος πλέγματος ανοξείδωτου
| Υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 1 " ×1», 2 " ×2», 2 " ×3», 2 " ×4», 3 " ×1», 3 " ×2», 3 " ×3», 4 " ×1», 4 " ×2», 4 " ×3», 5 " ×5» |
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.93.5mm |
BWG14 γαλβανισμένο ψευδάργυρος καλώδιο κλουβιών ανοξείδωτου χαλύβδινων συρμάτων Q195 για την ύφανση του πλέγματος Gabion
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Μέγεθος: | BWG8-BWG14 |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου: | 100g/m2-500/m2 |
2 το X 2 ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων γαλβάνισε 304 304l 316 316l ανοξείδωτο
| Όνομα: | ενωμένο στενά ανοξείδωτο πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | Υψηλός - καλώδιο ποιοτικού ανοξείδωτου |
| Ύφος ύφανσης: | Σαφής ύφανση |
5m 10m 25m μισή ενωμένη στενά ίντσα απόδειξη διάβρωσης πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων μήκους
| Όνομα: | Γαλβανισμένη ασφάλεια κατασκευής ανοξείδωτου σιδήρου τετραγωνική |
|---|---|
| Μορφή τρυπών: | τετράγωνο |
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, γαλβανισμένο καλώδιο, καλώδιο ανοξείδωτου, καλώδιο κραμάτων αργίλιο |
3/4inch γονιμοποίησε το ενωμένο στενά χαλύβδινων συρμάτων πλέγματος επίστρωμα σκονών πολυαιθυλενίου θερμοπλαστικό
| Όνομα: | Γαλβανισμένη ασφάλεια κατασκευής ανοξείδωτου σιδήρου τετραγωνική |
|---|---|
| Μορφή τρυπών: | τετράγωνο |
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, γαλβανισμένο καλώδιο, καλώδιο ανοξείδωτου, καλώδιο κραμάτων αργίλιο |
1/4 γαλβανισμένη ίντσα καλωδίων πλέγματος ασφάλεια κατασκευής ανοξείδωτου σιδήρου τετραγωνική
| Όνομα: | Γαλβανισμένη ασφάλεια κατασκευής ανοξείδωτου σιδήρου τετραγωνική |
|---|---|
| Μορφή τρυπών: | Τετράγωνο |
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, γαλβανισμένο καλώδιο, καλώδιο ανοξείδωτου, καλώδιο κραμάτων αργίλιο |
1/2inch γαλβανισμένη τετραγωνική καλωδίων αντίσταση διάβρωσης επιτροπής πλέγματος ενωμένη στενά
| Όνομα: | Γαλβανισμένη ενωμένη στενά επιτροπή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Μορφή τρυπών: | Τετράγωνο |
| Υλικό: | Υψηλός - καλώδιο ποιοτικού ανοξείδωτου |

