Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel welded wire mesh ] αγώνας 43 προϊόντα.
5x0.3m 6x6 γαλβάνισαν την τετραγωνική σαφή ύφανση σιδήρου κονιάματος τσιμέντου πλέγματος καλωδίων
| Υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου, που σύρει το καλώδιο, καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά πλέγμα, πλέγμα καλωδίων ύφανσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ήλεκτρο που γαλβανίζεται |
Αντιδιαβρωτικές επεκταθείσες γεμάτες επιτροπές προστατευτικών κιγκλιδωμάτων πλέγματος καλωδίων/30x60mm
| Υλικό: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, πιάτο ανοξείδωτου, καυτό - κυλημένο πιάτο, πιάτο αργιλίου, πιάτο κραμά |
|---|---|
| Πάχος: | 1.58mm |
| Άνοιγμα: | 20x40mm 30x60mm 40x80mm 50x100mm |
Η ύφανση 10x10 γαλβάνισε την τετραγωνική ένδυση πλέγματος καλωδίων - ανθεκτική βιομηχανική οθόνη
| Υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου, που σύρει το καλώδιο, καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά πλέγμα, πλέγμα καλωδίων ύφανσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ήλεκτρο που γαλβανίζεται |
12*12 γαλβανισμένη τετραγωνική αντιδιαβρωτική βιομηχανική διήθηση πλέγματος καλωδίων
| Υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου, που σύρει το καλώδιο, καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά πλέγμα, πλέγμα καλωδίων ύφανσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ήλεκτρο που γαλβανίζεται |
Χτίζοντας ενωμένες στενά PVC χαλύβδινων συρμάτων επιτροπές καλωδίων πλέγματος/2.0mm βαρέων καθηκόντων ενωμένες στενά
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ακόμη και επιφάνεια, σταθερή δομή |
| Εφαρμογή: | Ενίσχυση πλακών πατωμάτων, πάτωμα που θερμαίνουν κ.λπ. |
Το ευρο- ενωμένο στενά προστατευτικό κιγκλίδωμα κάμψεων τριγώνων φρακτών άξονα Dirickk αντι αναρριχείται στην περίφραξη πλέγματος καλωδίων
| Υλικό: | Q 235 χαμηλό τραβηγμένο στο κρύο χαλύβδινο σύρμα άνθρακα, τραβηγμένο στο κρύο χαλύβδινο σύρμα χαμηλο |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 4.06.0mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | 50mm x180mm, 60mmx200mm |
Τροποποιημένο πλέγμα σχαρών ανοξείδωτου, αποσύροντας πτυχωμένο υφαμένο πλέγμα καλωδίων 3m
| Υλικό: | Κρύο που γαλβανίζεται στο σχέδιο καλωδίων, καυτός που γαλβανίζεται στο σχέδιο καλωδίων |
|---|---|
| Μέθοδος ύφανσης: | Προ-κάμψη πρίν διαμορφώνει |
| Πλάτος: | 13m |
Ηλεκτρο 4x4 γαλβάνισε τον τετραγωνικό εξαερισμό ανοξείδωτου περίφραξης πλέγματος
| Υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου, που σύρει το καλώδιο, καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά πλέγμα, πλέγμα καλωδίων ύφανσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ήλεκτρο που γαλβανίζεται |
RAL Colors Διογκωμένη πλάκα από χάλυβα 50*100mm για εκτοξευόμενο σκυρόδεμα στήριξης λάκκου θεμελίωσης
| Υλικό: | Πλάκα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα, πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 0,3-8mm |
| Σύντομος τρόπος πλέγματος: | 2-50mm |
30m με 1.5m 8x8 την τετραγωνική γαλβανισμένη περίφραξη καυτής εμβύθισης πλέγματος ενωμένη στενά αναπαραγωγή
| Υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου, που σύρει το καλώδιο, καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά πλέγμα, πλέγμα καλωδίων ύφανσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ήλεκτρο που γαλβανίζεται |

