Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ gabion wire mesh ] αγώνας 109 προϊόντα.
Στριμμένο διπλάσιο γεμίζοντας Revetment καλαθιών Gabion δίκτυο τοπίων
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |
Ανθεκτικό στη διάβρωση Solid Green Shore Gabion Pad 60x80mm
| Ονομα: | Το διπλάσιο έστριψε τους υφαμένους τοίχους Gabion |
|---|---|
| Σχήμα τρύπας: | εξαγώνιος |
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
0.5-50kg ντυμένο καλώδιο σιδήρου βάρους σπειρών πλαστικό για τον κήπο
| HS: | 7217900000 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος |
| Λειτουργία: | καλώδιο συνδέσεων |
Ντυμένο πλαστικό καλώδιο συνδέσεων σιδήρου πράσινο 3.2mm
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Λειτουργία: | καλώδιο συνδέσεων |
Πράσινη περικοπή 1.6mm ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου για τη δέσμευση
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος |
|---|---|
| Λειτουργία: | καλώδιο συνδέσεων |
| Μετρητής καλωδίων: | 0.455mm |
Προστασία τσέπης με εξάγωνο πλέγμα ανθεκτικό στη διάβρωση σε εφελκυσμό διάτμησης
| Ονομα: | Το διπλάσιο έστριψε τους υφαμένους τοίχους Gabion |
|---|---|
| Σχήμα τρύπας: | εξαγώνιος |
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
Πέντε στριμμένη κηρήθρα γεμισμένο βράχος Gabions διατηρώντας τοίχων καλαθιών βράχου
| Υλικό: | ??????????? γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα (ή ομοιογενής ντυμένη ταινία ρητίνης) |
|---|---|
| Διαδικασία: | Ειδικός μηχανικός που υφάθηκε σε πέντε έστριψε, διαμορφωμένο κηρήθρα πλέγμα του οικολογικού πλέγματο |
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm |
Δέσμευση του πλαστικού ντυμένου PVC χαλύβδινου σύρματος 0.9mm bwg20-7
| Υλικό: | Ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.9mm5.0mm |
| Βάρος σπειρών: | μεγάλη σπείρα ή μικρή σπείρα |
υφαίνοντας μηχανή πλέγματος 80x100mm Gabion/γαλβανισμένο κιβώτιο Gabion που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μέγεθος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Υφαίνοντας υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο αργιλίου του /Galvanized καλωδίων καλωδίων ντυμένο το /PVC |
| Πλάτος ύφανσης: | 2.3M4.3M |
εξαγωνικό Gabion πλέγμα 60x80mm/υφαμένα καλάθια 2x1x1m Gabion
| Υλικό: | Γαλβανισμένος ή το PVC ντυμένος |
|---|---|
| Aperature: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μέγεθος: | 2x1x0.5m, 2x1x1m, ect 6x2x0.3m |

