Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ gabion wire mesh ] αγώνας 109 προϊόντα.
Γκρίζος Gabion καλωδίων φράκτης 100*120mm τοίχων Gabion πλέγματος ντυμένος PVC
| Υλικό: | η βαριά γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο, γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Όνομα προϊόντων: | Καλάθι Gabion, πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών, κιβώτιο Gabion, πλέγμα καλωδίων Hexagona |
Το διπλάσιο πλέγματος καλωδίων Gabion Kawat έστριψε την εξαγωνική προστασία κλίσεων
| Υλικό: | χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2x1mx0.5m/2x1x1m το /3x1x1m |
| Άνοιγμα πλέγματος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
Αντιδιαβρωτικό Green Gabion Wire Mesh μπορεί να φυτευτεί Revetment River
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |
καλάθι 100x120mm Galfan Gabion πλέγματος καλωδίων 2x1x0.5m Gabion για την προστασία τοίχων ποταμών
| Υλικό: | βαρύ γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, ντυμένο PVC χαλύβδινο σύρμα, γκρίζο χρώμα ντυμένου του PVC καλωδί |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Μετρητής καλωδίων: | 2.7/3.4mm, 2.7/3.2mm, 3.0/4.0mm |
το πλέγμα καλωδίων 80x100mm Gabion για την προστασία κλίσεων/το PVC έντυσε τα γεμισμένα καλάθια Gabion
| Υλικό: | η βαριά γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο, γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Όνομα προϊόντων: | Καλάθι Gabion, πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών, κιβώτιο Gabion, πλέγμα καλωδίων Hexagona |
το πλέγμα καλωδίων 100x120mm Gabion για την προστασία κλίσεων/το PVC έντυσε τα γεμισμένα καλάθια Gabion
| Υλικό: | η βαριά γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο, γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Όνομα προϊόντων: | Καλάθι Gabion, πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών, κιβώτιο Gabion, πλέγμα καλωδίων Hexagona |
Το βαρύ γαλβανισμένο διπλάσιο πλέγματος καλωδίων Gabion έστριψε τους υφαμένους τοίχους 6×8cm για τον έλεγχο πλημμυρών
| Όνομα: | Το διπλάσιο έστριψε τους υφαμένους τοίχους Gabion |
|---|---|
| Μορφή τρυπών: | Εξαγωνικός |
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
Γαλβανισμένη Gabion καλωδίων πλέγματος διάβρωσης πέτρινη τσάντα καλαθιών Gabion αντίστασης κυλινδρική
| Υλικό: | βαρύ γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα ντυμένου, χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Τρύπα πλέγματος: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μέγεθος: | 6x2x0.3m |
Πλέγμα καλωδίων Gabion στρωμάτων Reno 6x2M καλάθια Galfan Gabion
| Υλικό: | βαρύ γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα ντυμένου, χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Τρύπα πλέγματος: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μέγεθος: | 6x2x0.3m |
Εξαγωνική προστασία κλίσεων ποταμών διατηρώντας τοίχων καλαθιών 6*8 εκατ. πλέγματος καλωδίων Gabion μορφής
| Μορφή τρυπών: | Εξαγωνικός |
|---|---|
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |

