Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ gabion wire mesh ] αγώνας 109 προϊόντα.
πλέγμα καλωδίων 2x1x1m το εξαγωνικό Gabion ενίσχυσε το διπλό στριμμένο ανθεκτικό ποταμό πλημμυρών
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |
Ντυμένο Galfan πλέγμα καλωδίων Gabion, πέτρινο πλέγμα καλωδίων 70x90mm Gabion
| Υλικό: | βαρύ γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα ντυμένου, χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Τρύπα πλέγματος: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μέγεθος: | 6x2x0.3m |
προστασία κλίσεων πλέγματος καλωδίων 10x12cm Gabion που γαλβανίζεται
| Μορφή τρυπών: | Εξαγωνικός |
|---|---|
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
ελατός χάλυβας πλέγματος καλωδίων 2mm αντιδιαβρωτικός Gabion
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 24mm |
4*1*1m ZN αργιλίου εξαγωνική Gabion καλωδίων κατασκευή τοίχων πλέγματος γαλβανισμένη Galfan πιάνοντας
| Μορφή τρυπών: | Εξαγωνικός |
|---|---|
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
ντυμένο Gabion πλέγμα καλωδίων 60*80mm PVC 6×2×0.3m για τον έλεγχο πλημμυρών
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 24mm |
Γαλβανισμένη 2.0mm Gabion καλωδίων προστασία διάβρωσης κλουβιών πλέγματος πέτρινη 2*1*0.5m
| Μορφή τρυπών: | Εξαγωνικός |
|---|---|
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
βαριά γαλβανισμένη εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων πλέγματος καλωδίων 80x100mm Gabion
| Υλικό: | βαρύ ντυμένο ψευδάργυρος 290g |
|---|---|
| Άνοιγμα πλέγματος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μέγεθος: | 2x1mx0.5m/2x1x1m το /3x1x1m |
Εύκαμπτος Geotextile πλέγματος καλωδίων Gabion ανθεκτικός εύκολος Gabion τοίχων διατήρησης τσαντών να εγκαταστήσει
| Υλικό: | χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6x2mx0.3m |
| Άνοιγμα πλέγματος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
το πλαστικό 60x80mm έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων πλέγματος/3.0mm ντυμένο PVC Gabion
| Υλικό: | Ντυμένο Plactic καλώδιο σιδήρου, χαμηλό καλώδιο άνθρακα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος ποταμών |
| Aperature: | 50x70mm, 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |

