Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ gabion wire mesh ] αγώνας 109 προϊόντα.
υφαίνοντας μηχανή πλέγματος 60x80mm 80x100mm 100x120mm Gabion
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Υφαίνοντας υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο αργιλίου του /Galvanized καλωδίων καλωδίων ντυμένο το /PVC |
| Πλάτος: | 2.3M4.3M |
Διπλή συστροφή 80x100mm εξαγωνικό πλέγμα 2x1x1m Gabion
| Υλικό: | Γαλβανισμένος ή το PVC ντυμένος |
|---|---|
| Aperature: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μέγεθος: | 2x1x0.5m, 2x1x1m, ect 6x2x0.3m |
άκρη μηχανών πλέγματος 60x80mm Gabion που κουρδίζει τη γραμμή παραγωγής Gabion
| Μέγεθος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Υφαίνοντας υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο αργιλίου του /Galvanized καλωδίων καλωδίων ντυμένο το /PVC |
| Κουρδίζοντας πλάτος πλέγματος: | 1M4M |
Γαλβανισμένη προστασία Rockfall μολύβδου που πιάνει Gabion που πιάνει 500Mpa
| Υλικό: | Το γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, χαλύβδινο σύρμα κραμάτων σπάνια γαίας ψευδάργυρου -5% μικτό αργίλιο |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2,0-4,0 χλστ |
| Εκτατή δύναμη: | 350-500Mpa |
BWG14 γαλβανισμένο ψευδάργυρος καλώδιο κλουβιών ανοξείδωτου χαλύβδινων συρμάτων Q195 για την ύφανση του πλέγματος Gabion
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Μέγεθος: | BWG8-BWG14 |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου: | 100g/m2-500/m2 |
βαριά γαλβανισμένα Gabion κιβώτια 50x70mm/εξαγωνικό ντυμένο PVC κιβώτιο Gabion
| Υλικό: | Βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου, ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου |
|---|---|
| Άνοιγμα πλέγματος: | 50x70mm, 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Εφαρμογή: | Προστασία Sope, κιβώτιο Gabion, στρώμα Gabion |
Το Galfan έκανε προ το στρώμα Gabion 60mm X 80mm Reno καλαθιών Gabion
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 150PCS/BUNDLE, 20 BUNDLES/40'HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
3.5mm ενωμένο στενά πέτρινο δίκτυο κλουβιών, ηλεκτρικό πλέγμα 50x50mm μετάλλων συγκόλλησης
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 50x50mm 50x75mm50x100mm75x75mm 75x100mm100x100mm |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.43.5mm |
Χαμηλής ευκαμψίας Καλό Επιχωματικό Πέτρινο Δίχτυ Κλουβιού 80x100mm
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |

