Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ gabion wire mesh ] αγώνας 109 προϊόντα.
μηχανή αλιείας με δίχτυα καλωδίων 100x120mm εξαγωνική/γαλβανισμένο Gabion που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μέγεθος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Υφαίνοντας υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο αργιλίου του /Galvanized καλωδίων καλωδίων ντυμένο το /PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χωρίς συσκευασία |
Ανθεκτικότητα Hydraulic Gabion Net High Strength Αντοχή σε κρούση
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |
πέτρινη προστασία κλίσεων διατηρώντας τοίχων επιστρώματος πολυαιθυλενίου κλουβιών 60*80mm Gabion
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |
εξαγωνικό Gabion καλάθι 60*80cm 4*1*1m για το Stone
| Μορφή τρυπών: | Εξαγωνικός |
|---|---|
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
Μηχανή Υφαντό Διπλό Στριφτό Εξάγωνο Σεκ Gabion Mesh 3x1x1m
| Σχήμα τρύπας: | εξαγώνιος |
|---|---|
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
Ο γαλβανισμένος πέτρινος διατηρώντας τοίχος εγκλωβίζει τα καλάθια Gabion βράχου 60x80mm για την προστασία κλίσεων
| Υλικό: | η βαριά γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο, γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Όνομα προϊόντων: | Καλάθι Gabion, πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών, κιβώτιο Gabion, πλέγμα καλωδίων Hexagona |
0.25lb μικρή άνεμος σπείρα καλωδίων σιδήρου μηχανών ντυμένη PVC για την υπεραγορά
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Τύπος: | Καλώδιο δεσμών βρόχων |
Αντιδιαβρωτικό Εύκαμπτο Οικολογικό Διχτυωτό Τοίχο αντιστήριξης 80x100mm
| Ονομα: | Το διπλάσιο έστριψε τους υφαμένους τοίχους Gabion |
|---|---|
| Σχήμα τρύπας: | εξαγώνιος |
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
καλώδιο σιδήρου 1.5mm 3.5mm δεσμευτικό ντυμένο PVC ανθεκτικό
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος |
|---|---|
| Χρήση: | Κατασκευή Materilals/σπίτι/εργοστάσιο |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Punching, Decoiling, κοπή |
Πλέγμα Gabion με έλεγχο ροής κατολισθήσεων και συντριμμιών με εξαγωνική τρύπα
| Ονομα: | Το διπλάσιο έστριψε τους υφαμένους τοίχους Gabion |
|---|---|
| Σχήμα τρύπας: | εξαγώνιος |
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |

