Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ gabion wire mesh ] αγώνας 109 προϊόντα.
Πέτρινο δίκτυο 100x120mm πλέγματος καλωδίων κλουβιών της PET πέτρινος φράκτης Gabion
| Υλικό: | Σύρμα σιδήρου χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 60x80mm、 80x100mm、 100x120mm、 120x150mm |
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.84.0mm |
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών χωρισμού πολυεστέρα 80x100mm πλέγμα τοίχων Gabion
| Υλικό: | Σύρμα σιδήρου χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 60x80mm、 80x100mm、 100x120mm、 120x150mm |
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.84.0mm |
PVC πέντε πλέγματος καλωδίων κλουβιών 130x150mm πέτρινο οικολογικά κλουβιά τοίχων Gabion
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Aperature: | 80x100mm, 100x120mm, 130x150mm |
| Μέγεθος: | 2 (3-6) *1*1 (0,5) |
Πέτρινα καλάθια 2mx1mx1m Gabion γήινων χαλιών του Mike πλέγματος καλωδίων κλουβιών πολυπροπυλενίου
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2×30m, 2×50m |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.03.0mm |
πτώση βράχου 100x120mm που πιάνει το πλέγμα καλαθιών 4.0mm Gabion
| Υλικό: | Γαλβανισμένος ή το PVC ντυμένος |
|---|---|
| Aperature: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μήκος: | 20100m |
Διπλός διατηρώντας τοίχος καλαθιών Gabion στρωμάτων Reno πλέγματος καλωδίων κλουβιών διαφραγμάτων πέτρινος
| Υλικό: | Υψηλό χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα ψευδάργυρου αντιδιαβρωτικό |
|---|---|
| Μήκος: | 3m, 4m, 5m, 6m |
| Πλάτος: | 1m, 2m, 3m |
12 16 18 καλώδιο σιδήρου PVC 20 μετρητών πράσινο για το πλέγμα καλωδίων κατασκευής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Λειτουργία: | στην κατασκευή για το πλέγμα καλωδίων |
Scour πλέγματος PVC 1/4 ίντσας εξαγωνικό αντι Revetment Ρέυνολντς κλίσεων
| Υλικό: | Γαλβανισμένος σίδηρος, χαλύβδινο σύρμα άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Καλή αντίσταση διάβρωσης |
| Εφαρμογή: | Χημική ουσία, αναπαραγωγή |
Τοίχος αντιστήριξης στην πλαγιά του λόφου, αντίστασης και διαπερατότητας ελέγχου 80x100mm
| Σχήμα τρύπας: | εξαγώνιος |
|---|---|
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
Γαλβανισμένο δίχτυ Gabion 80x100mm υψηλής θερμότητας για προστασία τάφρων
| Σχήμα τρύπας: | εξαγώνιος |
|---|---|
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |

