Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ gabion wire mesh ] αγώνας 109 προϊόντα.
Ενισχυμένος Gabion καλωδίων πλέγματος στερεός φράκτης καλαθιών Gabion δομών υψηλός εκτατός
| Υλικό: | χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6x2mx0.3m |
| Άνοιγμα πλέγματος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
πλέγμα καλωδίων 3.5mmx80x100mm Gabion/γαλβανισμένο πλαίσιο 2x1x0.5Mx2.7mm Gabion
| Υλικό: | χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2x1mx0.5m/2x1x1m το /3x1x1m |
| Άνοιγμα πλέγματος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
Βαρύ γαλβανισμένο πλέγμα καλωδίων Gabion KAWAT BRONJONG 2x1x0.5Mx2.7mm 3.4mm
| Υλικό: | χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2x1mx0.5m/2x1x1m το /3x1x1m |
| Άνοιγμα πλέγματος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
έλεγχος πλημμυρών προστασίας κλίσεων προστασίας τράπεζας Gabion πλέγματος καλωδίων 4x1x0.5m εξαγωνικός
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |
Ντυμένη PVC Gabion πλέγματος μηχανή 80x100mm πλέγματος καλωδίων μηχανών εξαγωνική
| Μέγεθος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Υφαίνοντας υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο αργιλίου του /Galvanized καλωδίων καλωδίων ντυμένο το /PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χωρίς συσκευασία |
1/2 το» εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων Galvanadium κάλυψε το εύκαμπτο προστατευτικό κλουβί δομών
| Υλικό: | Γαλβανισμένος σίδηρος, χαλύβδινο σύρμα άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Καλή αντίσταση διάβρωσης |
| Εφαρμογή: | Χημική ουσία, αναπαραγωγή |
1» αντιδιαβρωτικό γαλβανισμένο κυψελωτό κλουβί πλέγματος καλωδίων δεκαεξαδικού
| Υλικό: | Γαλβανισμένος σίδηρος, χαλύβδινο σύρμα άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Καλή αντίσταση διάβρωσης |
| Εφαρμογή: | Χημική ουσία, αναπαραγωγή |
βαρύ γαλβανισμένο πλέγμα καλωδίων τοίχων Gabion διατηρώντας τοίχων βράχου πλέγματος 4.0mm 80x100mm
| Υλικό: | βαρύ γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, ντυμένο PVC χαλύβδινο σύρμα, γκρίζο χρώμα ντυμένου του PVC καλωδί |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Μετρητής καλωδίων: | 2.7/3.4mm, 2.7/3.2mm, 3.0/4.0mm |
Καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο πλέγμα καλωδίων Galfan 80x100mm αλιεία με δίχτυα καλωδίων Gabion
| Υλικό: | η βαριά γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο, γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Όνομα προϊόντων: | Καλάθι Gabion, πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών, κιβώτιο Gabion, πλέγμα καλωδίων Hexagona |
Γαλβανισμένο εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων κοτετσιών κοτόπουλου αναπαραγωγής αλιείας με δίχτυα καλωδίων 3feet
| Υλικό: | Γαλβανισμένος σίδηρος, χαλύβδινο σύρμα άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Καλή αντίσταση διάβρωσης |
| Εφαρμογή: | Χημική ουσία, αναπαραγωγή |

