Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ gabion wire mesh ] αγώνας 109 προϊόντα.
κλουβιά Gabion χάλυβα Gabion πλέγματος καλωδίων 6X2X0.17m καυτά βυθισμένα γαλβανισμένα
| Υλικό: | βαρύ γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα ντυμένου, χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Τρύπα πλέγματος: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μέγεθος: | 6x2x0.3m |
Πέτρινο κλουβί 80*100mm Συρμάτινο πλέγμα Gabion τοίχου για προστασία κλίσης
| Ονομα: | Διπλοί Στριφτοί Υφαντικοί Τοίχοι Gabion |
|---|---|
| Σχήμα τρύπας: | Εξαγώνιος |
| Υλικό: | σύρμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο σύρμα, σύρμα galfan, σύρμα με |
καλώδιο Gabion στρωμάτων Reno πλέγματος καλωδίων τοίχων 6x2x0.3M το πέτρινο εγκλωβίζει 60x80mm
| Υλικό: | βαρύ γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα ντυμένου, χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Τρύπα πλέγματος: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μέγεθος: | 6x2x0.3m |
Αντι διάβρωση 80*100mm πέτρινος βαρέων καθηκόντων εξαγωνικός πλέγματος καλωδίων κλουβιών
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |
πλέγμα καλωδίων 100*120mm διπλό στριμμένο εξαγωνικό 2x1x0.5M διατηρώντας τοίχος κιβωτίων Gabion
| Υλικό: | η βαριά γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο, γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Όνομα προϊόντων: | Καλάθι Gabion, πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών, κιβώτιο Gabion, πλέγμα καλωδίων Hexagona |
4mm πέτρινος κλουβιών καλωδίων διατηρώντας τοίχος κλίσεων πλέγματος στριμμένος διπλάσιο πλαστικός τυλίγοντας
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |
μαξιλάρι Gabion σταθεροποίησης κοιτών ποταμού χάλυβα χαμηλότατου άνθρακα πλέγματος καλωδίων κλουβιών 60x80mm πέτρινο
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 2-4mm |
Καλυμμένο πλέγμα καλωδίων κλουβιών Galfan πέτρινο ενισχυμένο πλαστικό Gabion
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Πλάτος: | 2 |
| Μήκος: | 14m |
Το βαρύ γαλβανισμένο πλέγμα καλωδίων κλουβιών 80*120mm πέτρινο αποτρέπει την εδαφολογική διάβρωση
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 24mm |
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών Galfan 100*120, πλέγμα κυψελωτού Gabion
| Υλικό: | χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, βαρύ γαλβανισμένο καλώδιο, galfan καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.): | 24mm |

