Όλα τα Προϊόντα
-
Πέτρινο πλέγμα καλωδίων κλουβιών
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
Επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων
-
Ενωμένο στενά πλέγμα χαλύβδινων συρμάτων
-
Το PVC έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Οδοντωτός - φράκτης καλωδίων
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων διαμαντιών
-
Γαλβανισμένο τετραγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
Πλέγμα καλωδίων οθόνης παραθύρων
-
Γαλβανισμένο καλώδιο σιδήρου
-
Ντυμένο PVC καλώδιο σιδήρου
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Μαύρο ανοπτημένο καλώδιο
-
Εξαγωνική αλιεία με δίχτυα καλωδίων
-
Μηχανή πλέγματος Gabion
-
Ευρο- ενωμένος στενά φράκτης
-
Eric HerrmannΗ πολύ ευχάριστη συνεργασία, η παράδοση είναι πολύ έγκαιρη, η ποιότητα των αγαθών είναι επίσης πολύ υψηλή, η επιχείρηση είναι πολύ αξιόπιστη, και αναμένω με ενδιαφέρον τη μελλοντική συνεργασία -
Henri WilsonΕίμαι πολύ ευγνώμων σε Tallin για το δόσιμο μου μιας πολύ ευχάριστης εμπειρίας αγοράς. Οι υπηρεσίες και τα αγαθά τους είναι πολύ ικανοποιητικές σε με. Αυτό είναι ο πιό ικανοποιητικός προμηθευτής που έχω αντιμετωπίσει, και είμαι ευτυχής να συνεργαστώ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jane
Τηλεφωνικό νούμερο :
17798132594 /15703188882
λέξεις-κλειδιά [ gabion wire mesh ] αγώνας 109 προϊόντα.
10M εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων gabion πλέγματος καλωδίων κλουβιών κοτόπουλου 4feet
| Υλικό: | Γαλβανισμένος σίδηρος, χαλύβδινο σύρμα άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Καλή αντίσταση διάβρωσης |
| Aperature: | 1/2», 3/4», 1», 1,5», 2» |
2» ντυμένα PVC πουλερικά που πιάνουν πλέγμα καλωδίων 15M το καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο εξαγωνικό
| Υλικό: | Γαλβανισμένος σίδηρος, χαλύβδινο σύρμα άνθρακα, ντυμένο PVC καλώδιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Καλή αντίσταση διάβρωσης |
| Aperature: | 1/2», 3/4», 1», 1,5», 2» |
καλάθια τοίχων Gabion προστασίας κλίσεων πολυεστέρα της PET πλέγματος καλωδίων κλουβιών 60x80mm πέτρινα
| Υλικό: | Σύρμα σιδήρου χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 60x80mm、 80x100mm、 100x120mm、 120x150mm |
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.84.0mm |
Το μαύρο PVC έντυσε τον ενωμένο στενά χαμηλό άνθρακα 6mm πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Μορφή τρυπών: | ορθογώνιο, τετράγωνο |
2 X 4 γαλβανισμένο κατασκευής καλωδίων δίκτυο 12.7*12.7mm συγκόλλησης μόνωσης τοίχων πλέγματος εξωτερικό
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 12.7*12.7mm |
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.40.9mm |
Το Galfan γαλβάνισε το υφαμένο πλέγμα καλωδίων Zn95% εξαγωνικό Gabion κιβώτιο Al 5%
| Υλικό: | βαρύ γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα ντυμένου, χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Τρύπα πλέγματος: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Μέγεθος: | 6x2x0.3m |
Συσκευάζοντας μηχανή πλέγματος 1.6mm Gabion, εξαγωνική μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Μέγεθος: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Υφαίνοντας υλικό: | Γαλβανισμένο καλώδιο αργιλίου του /Galvanized καλωδίων καλωδίων ντυμένο το /PVC |
| Πλάτος ύφανσης: | 2.3M4.3M |
αντιδιαβρωτικά 4mm Gabion καλάθια πλέγματος καλωδίων κλουβιών 80x100mm πέτρινα
| Υλικό: | Ντυμένο αντιδιαβρωτικό χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Άνοιγμα: | 80*100mm, 100*120mm |
| Εφαρμογή: | Έκτακτη ανάγκη ή εργασίες βελτίωσης ποταμών |
Πλαστικό που ντύνεται Πέτρινο κλουβιών καλωδίων πλέγμα καλωδίων πλέγματος/4.0mm ενωμένο στενά Gabion
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, προστατευτικό στρώμα PVC |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2,0-4,0 χλστ |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ΠΛΑΣΤΙΚΟ που ντύνεται |
Η κλίση ενίσχυσε τον πέτρινο τοίχο κλουβιών πλέγματος καλωδίων κλουβιών διατηρώντας/μετάλλων καυτής εμβύθισης
| Υλικό: | η βαριά γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το καλώδιο, ντυμένο PVC καλώδιο, γαλβανισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | L*2*1*1, L*2*1*0.8 |
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχυμένος διατηρώντας τοίχος gabion |

